سرمایه گذاری در پروژه های ما

در سمت مدیر یک شرکت و مجموعه موفق شما می توانید برای سرمایه گذاری در پروژه های حاضر و آتی ما آمادگی خود را با مطالعه شرایط قبول سرمایه و تکمیل فرم درخواست مشاوره به ما اطلاع دهید.

شرایط ارائه سرویس و خدمات ما

برای دریافت خدمات متنوع وب سایت شما در همه حال میبایست قوانین مندرج در این بخش را در نظر داشته باشید و مطالعه نمایید. شما ضمن استفاده از خدمات با قوانین ما موافقت نموده اید و شبکه ما تنها بر اساس این قوانین خدمات رسانی می نماید.

استخدام و فعالیت در مجموعه IR48 دعوت به همکاری از شما

مجموعه راهنمای تجارت IR48 برای شبکه آنلاین و شبکه محلی دفتری خود در تهران از سراسر کشور نیروی متخصص در زمینه های کاری متفاوت می پذیرد.

قوانین حفظ حریم خصوصی مشتریان سایت

شبکه ما به حریم خصوصی مشتریان و اعضای کلوپ خود نهایت احترام را گذاشته و کلیه اطلاعات ارسالی مشتریان شامل خرید، بازدید، علاقه و ... تنها در اختیار این شبکه برای استفاده در تحلیل و توسعه خدمات خواهد بود و به هیچ عنوان در اختیار مجموعه دیگری قرار نخواهد گرفت.

پیام مدیر و موسس مجموعه راهنمای تجارت

تاثیرات منفی عدم اطلاع رسانی صحیح به تجارت های ایرانی برای استفاده استاندارد از فناوری های روز جهان ما را به ساخت مجموعه ای آموزشی و بروز با هدف رشد رایگان تجارت ها ترغیب نمود.

معرفی تیم ها و دپارتمان های مجموعه راهنمای تجارت

آیا مایلید درباره ما بیشتر بدانید؟ در این صفحه تیم های کاری مجموعه راهنمای تجارت در دپارتمان های مختلف برای شما لیست شده است.

دانلود اپلیکیشن آموزشی IR48 رایگان برای iOS و Android و سایر سیستم ها ...

دانلود اپلیکیشن سایت IR48 برای انواع تلفن و تبلت ها هم اکنون برای کلیه کاربران قابل دانلود راگان می باشد. با استفاده از اپلیکیشن ما به بهترین منابع آموزشی تجارت دسترسی پیدا کنید.

مطالعه اهداف برنامه ای و ماموریت مجموعه راهنمای تجارت IR48

این سایت با چه هدفی طراحی و ساخته شده است؟ ماموریت این مجموعه در تجارت چیست؟ مطالعه متن اهداف و چشم انداز بهمراه ماموریت های تعبیه شده برای کسب موفقیت ما