کلامی در مورد نوشتن تبلیغات

کلامی در مورد نوشتن تبلیغات

برای نوشتن یک متن تبلیغاتی جذاب و استاندارد چه چیزهایی باید بنویسید

اگر شما نوشته تبلیغاتی خوبی نداشته باشید، تقریبا بررسی لیست های دیگر برای تبلیغات بی استفاده است. نوشتن تبلیغات یک مهارت است. ویژگی های مهمی وجود دارد که باید در مورد آنها فکر شود، شامل کلمات، گرافیک کار، جمله بندی و رنگ ها که چطور مخاطبتان تبلیغات ، موقعیت و چیز های دیگر را تفسیر میکند. تبلیغات ضعیف میتواند بدترین آسیب را به شما بزند تا اینکه اصلا تبلیغاتی نداشته باشید. بنابراین، با دقت بسیار برای نوشتن اولین تبلیغات خود کمک بگیرید.

چه چیزی باید در تبلیغات خود بنویسید؟

پاسخ به این سوال تقریبا بستگی به خواندن و گوش دادن عادت های فعلی و میسر مشتریانتان دارد. اینجا جایی است که برخی از پژوهش های اساسی بازار می تواند به شما کمک کند. بسیاری از آنها را می توان با استفاده از چند روش اساسی یاد گرفت.

قبل از نوشتن متن تبلیغات، شما باید تفکری دقیق در مورد موقعیت فروش منحصر به فردتان داشته باشید، بنابراین شما ویژگی هایی منحصر به فرد و مزایایی را که منتقل میشود را میدانید. اطلاعات را در موقعیتشان بررسی کنید.

توجه داشته باشید که یک اشتباه رایج در میان نویسندگان بی تجربه وجود دارد، آنها به جای نوشتن تبلیغات برای مشتریان فعلی و بالقوه خود، تبلیغات را برای خودشان مینویسند. تبلیغات شما باید به طور واضح برای مشتریانتان منفعتی از محصول و خدمات شما داشته باشد، نه اینکه به شما سود برساند. به روشنی، تبلیغات به این معناست که برای مشتری ارزشمند باشد.


به عنوان مثال دسترسی آسان، کم هزینه، استفاده آسان، قابل اطمینان بودن و غیره. تبلیغات شما باید به سوالات مشتریان پاسخ دهد. ” برای من چه چیزی دارد؟”. تبلیغات شما باید مشخص کند که چه چیزی برای آنها در آینده دارد. چه کاری باید بکنند و چطور آن را انجام دهند. به عنوان مثال چطور و با چه کسی تماس بگیرند.

اشتراک این مطلب با دوستان: