روش های تبلیغات روز

روش های تبلیغات روز

آشنایی با انواع مختلف تبلیغات روز شامل اینترنت و فضای بیرونی و رسانه ایی

با ۱۸ روش تبلیغ و بازاریابی آشنا شوید

شبکه های اجتماعی

نتایج جستجوی وب

ایمیل مارکتینگ

این پیام ها  میتوانند ابزارهای فوق العاده ای  با استفاده از کلماتی مربوط به  کسب و کارتان باشد. ایمیلتان را طوری طراحی کنید که  در انتهای هر پیام جایی برای امضا شما وجود داشته باشد. اگر شما بخواهید، خیلی از بسته های نرم افزاری به صورت خودکار امضا را در ایمیلتان پیوست میکند.

ارسال پیام کوتاه

وب سایت

شما احتمالا این نوع از تبلیغات را در لیست روش های تبلیغاتی ندیده اید. حتی اگر لیستی را ۲ سال پیش خوانده باشید. امروزه، تبلیغات در دنیای گسترده  وب((www تقریبا متداول است. کسب و کار هایی که در حال توسعه صفحات وبشان هستند بیشتر اوقات به روز ظاهر میشوند. برای استفاده از وب جهت تبلیغات به وسایل تخصصی نیاز است مثل داشتن یک کامپیوتر، سرویس اینترنت،  خرید( اجاره) نام وب سایت، طراحی و نصب وب سایت های گرافیکی و دیگر کارکردهایی که مورد نیاز است. مثل( فروشگاه آنلاین برای تجارت الکترونیک)، ارتقای وب سایت(موتور های جستجوی مختلف، فرهنگ لغت و غیره.) و حفاظت و پشتیبانی از وب سایت.

پیگیری مستقیم ایمیلی

ارسال ایمیل به طور مستقیم از طرف شما  به مشتریانتان میتواند به طور سفارشی متناسب با  عادت ها و نیازهایشان باشد. شما ممکن است بخواهید یک لیستی از مشتریان فعلی و مورد نظرتان را تهیه کنید. آدرس هایی از مشتریان را جمع آوری کنید که روی فرم هایشان اعلام کرده اند و از آنها بخواهید که قسمت اطلاعات کارت ها و جاهای دیگر  را تکمیل کنند. لیست ها را  به روز و آنلاین  نگه دارید. آدرس های پستی ممکن است خیلی سریع تغییر کنند و قدیمی شوند. به ایمیل هایی که به شما برگشت داده میشوند، توجه کنید. باید خیلی دقت کنید ممکن است هزینه قابل توجهی را به دنبال داشته باشد.

خبرنامه

خبرنامه ها می توانند ابزاری قدرتمند برای انتقال ماهیت سازمان شما و خدماتشان باشند. در نظر داشته باشید که از یک مشاور برای طراحی اولیه  وصفحه بندیتان استفاده کنید.امروزه با  ابزار های نشر میتوان خبرنامه های جالب  بسیار ارزان تولید کرد.

تالارهای گفتگوی آنلاین

توسط ایمیل  شما میتوانید به طور مکرر ارائه ای از خودتان و  کسب و کارتان به وسیله شرکت در بحث های آنلاین  و چت های گروهی داشته باشید. با این حال، خیلی از گروه ها قوانین سفت و سختی در برابر تبلیغات آشکار دارند. وقتی به گروهی می پیوندید، همیشه با مدیر گروه  در مورد اینکه  متوجه شوید چه چیزی مناسب است ،  هماهنگ شوید.

بروشور ها

خیلی از بسته های نرم افزاری چاپ و نشر و واژه پردازی میتوانند بروشور ۳ فولدری بسیار جذاب تولید کنند.(ورقی ۸.۵ اینچی که یک ورق ۱۱ اینچی را در ۳ قسمت تا زده اند.) اگر بروشور ها خوب طراحی شوند، میتوانند شامل مقدار زیادی اطلاعات باشند و به یک روش معمول برای  تبلیغات تبدیل شوند.

مجلات

مجله های تبلیغاتی میتوانند بسیار گران قیمت  باشند . مجله ای را پیدا کنید که در مورد صنعت کاری شما باشد. در صورت وجود، میتواند بسیار مفید باشد. به این خاطر که  بیشتر به بازار شما و مشتریانتان توجه دارد. قرار دادن یک آگهی یا نوشتن یک مقاله کوتاه برای مجله را در نظر داشته باشید. با خبرنگاری برای معرفی خود ارتباط برقرار کنید. خبرنگران اغلب به دنبال  داستان ها و منابع جدید از نقل قول هایی که جمع میکنند، هستند.

روزنامه محلی

جالب اینجاست که این  روزنامه ها اغلب با روزنامه های اصلی اشتباه گرفته میشوند و هنوز روزنامه های محلی به منافع ذینفعان سازمانی نزدیک تر هستند.

روزنامه های اصلی

تقریبا همه، روزنامه های اصلی را میخوانند. شما میتوانید در یک روزنامه با داشتن آگهی، نوشتن نامه به سردبیر یا همکاری با یک خبرنگار برای نوشتن موضوع کاری  کسب و کارتان تبلیغات داشته باشید. تبلیغات میتوانند بسیار گران شوند. روزنامه ها اغلب برای مشاوره دادن در مورد چیزی که میخواهید تبلیغ کنید و چطور تبلیغات داشته باشید، کاملا مفید هستند. بدانید که چه زمانی تبلیغ کنید – این بستگی به عادت خرید مشتریان شما دارد.

پوستر و بیلبورد

پوسترها  می تواند بسیار قدرتمند باشند زمانی که جایی قرار بگیرند که مشتریانتان متوجه آنها شوند. اما به این فکر کنید که چطور متوجه پوستر ها  و تابلوهای خودتان میشوید. شرط قرار دادن پوستر ها روی تابلو اعلانات و مکان های دیگر این است که مشتریان به طور مکرر ببینند و همیشه پوستر های جدید و رنگارنگ داشته باشید که رهگذران جدید را به خود جلب کند. توجه داشته باشید که در برخی از کارها ، شهرداری  ها قوانینی دارند برای اندازه پوستر هایی  که  در منطقه شان قرار می دهید.  

آگهی رادیویی

مزیت عمده  تبلیغات رادیویی این است که آنها معمولا ارزان تر از آگهی های تلویزیونی هستند و بیشتر مردم رادیو گوش میکنند، به عنوان مثال، وقتی آنها در ماشین هایشان هستند. تبلیغات معمولا به صورت یک بسته ی پایه به فروش میرسد که تعداد آگهی ها، مدت آگهی ها و زمانی که روی آنتن  میرود، سنجیده میشود. سنجش اصلی تبلیغات رادیویی اعلام آنها در زمانی است که مشتریان رادیو گوش میدهند.

فروش تلفنی

استفاده از فروش های تلفنی رو به کاهش است

تبلیغات تلوزیونی

بیشتر مردم به فکر تبلیغات تلویزیونی نیستند به خاطر اینکه تصور میکنند این نوع تبلیغات خیلی گران است. آنها ازبسیاری از انواع عمده تبلیغات گرانتر هستند. البته با افزایش تعداد شبکه های تلویزویونی و ایستگاه های ماهواره ای، کسب و کار ها ممکن است روش خوبی برای قرار دادن آگهی  هایشان و دیگر اشکال تبلیغات پیدا کنند.  تبلیغات تلویزویونی تقریبا قیمیت مشابه با تبلیغات رادیویی دارند . تعداد تبلیغات، مدت تبلیغات و زمانی که روی آنتن میروند.

صفحات زرد

اگر تبلیغات شما در دسته بندی سرویس های دایرکتوری قرار دارد، این صفحات میتوانند در تبلیغات بسیار موثر واقع شوند . نام کسب و کار شما توصیفی از خدمات شماست  . آگهی تان را پررنگ تر ( bold) ، در یک کادر بزرگ در صفحه قرار دهید. برای قرار دادن آگهی تان در این صفحات  تلفن شرکت به شما مشاوره رایگان میدهد. معمولا آنها بسته های ویژه ای دارند که شما میتوانید یک خط تلفن کاری با تعداد معینی آگهی داشته باشید.

چاپ روی وسایل

به نظر میرسد تبلیغات روی مدادها، خودکارها، فنجان های قهوه و تیشرت ها بسیار رایج شده است. اینها میتوانند وسیله های تبلیغاتی قدرتمندی باشند اگر مشتریان فعلی و بالقوه چیز های جدید را ببینند. این حالت اغلب به معنای هزینه های اضافی برای چیزهای نو، چاپ روی تیشرت و غیره دلالت میکند.

اشتراک این مطلب با دوستان: