انتخاب هشتگ برای پست اینستاگرام

انتخاب هشتگ برای پست اینستاگرام

با بکارگیری این چند تکنیک برای پست های اینستاگرام خود هشتگ مناسب انتخاب کنید.

استفاده از برچسب ها یا به قول معروف tag کردن افراد در زیرعکس هایتان یک راه بسیار عالی برای پیدا کردن افراد جدید followerو به اشتراک گذاشتن عکس ها با افراد بیشتری است. اما هشتگ ها # میتوانند نیرنگ آمیز باشند. برای دریافت بیشتر آنها، باید چند نکته را در نظر داشته باشید. به عنوان مثال از عکسی زیبا از فولکس واگن ون ۱۹۶۶ استفاده کنیم.

راهکارهای انتخاب و جستجوی هشتگ برای پست اینستاگرام شما

انتخاب هشتگ اختصاصی

استفاده از برچسب ها یا tag خاص به شما کمک میکند تا با افرادی که ذهنیتی شبیه شما دارند ارتباط برقرار کنید. در این عکس به جای استفاده از برچسب (#van) ، ما میتوانیم از برچسب یا tag #vwvan استفاده کنیم. به این صورت عکس به صفحه ای که هدفمان بوده اضافه میشود و در آنجا علاقمندان فولکس واگن (Volkswagen) میتوانند به راحتی عکس های بیشتری را پیدا کنند. (بدون اینکه آنها را از عکس های ماشین های دیگر مثل Toyota Siennas and Chevy Astros جدا کنند.)

استفاده از هشتگ مرتبط

با مطمئن بودن ازبرچسب هایی که عکس شما را توصیف میکنند، پیدا کردن شما برای کاربران اینستاگرامی بسیار راحت است. از برچسب ها یا tag عامیانه مثل #photo استفاده کنید . ممکن است کمی (like) دریافت کنید، اما عکس های برچسب خورده یا tagشده ی بالای ۷۰۰۰۰۰ با هشتگ #photo ، راه مناسبی برای ماندگار شدن عکس هایتان و اینکه افراد بیشتری شما را بپسنند( به اصلاح لایک کنند ) نیست. برچسب ها و tag مرتبط به شما کمک میکند تا افرادی را جذب کنید که واقعا به عکس های شما علاقه مند هستند و بار ها و بارها در مورد عکس های شما نظرشان را می گویند. برای عکس بالا علاوه بر، برچسب #vwbus) ) ما میتوانیم از برچسب # vokswagon استفاده کنیم.

مرور هشتگ های دیگران

توجه داشته باشید که هشتگ هایی (#) که در عکس ها استفاده میشود با برچسب هایتان tagیکسان باشند. ممکن است هشتگی متداول را پیدا کنید که قبلا برای خودتان در نظر نداشتید. به عنوان مثال در برچسب عکس #volkswagen ، میتوانیم خیلی از عکس ها را ببینیم که برای آنها از برچسب #vw استفاده شده است . زمانی که به دنبال یک برچسب یا tag هستید، شما در میابید که کاربران اینستاگرام برای توصیف عکس های فولکس واگنشان اغلب بیش از دوبار از برچسب (tag)#vw استفاده کرده اند. همانطور که از #volkswagen استفاده میکنند.
بعد از برچسب زدن یا tag کردن عکس ها با برچسب های مربوطه و خاص، شما ممکن است متوجه این شوید که افرادی عکس های مشابه را که شما از برچسب های تخصصی تر برایشان استفاده کرده اید را به اشتراک بگذارند. برای عکسمان، ما از برچسب های #vw و #vwbus استفاده کردیم.

اشتراک این مطلب با دوستان: