آیا نیاز به اصلاح تصویر تجاری خود دارید؟

آیا نیاز به اصلاح تصویر تجاری خود دارید؟

تغییرات ساده درمورد تصویر شما بهبود معناداری در سود آوری شما ایجاد خواهد کرد.

اگرچه ممکن است برای شما قابل درک نباشد، اما بسیاری از افراد بر اساس ظاهر درمورد تجارت شما قضاوت می کنند. یک تصویر نابهنجار یا قدیمی همان تصور را درمورد محصولات یا خدمات شما ایجاد خواهد کرد. تغییرات ساده درمورد تصویر شما بهبود معناداری در سود آوری شما ایجاد خواهد کرد.

  1. شما قصد بدست آوردن چه چیزی را از اصلاح تصویر دارید؟ جذب مصرف کنندگان خاص، مشایعت یک رقیب یا توانایی افزایش قیمت ها؟
  2. نقاط ضعف و قوت تصویر موجود را ارزیابی کنید. به مکان ها، مطالب منتشر شده، بسته بندی، علائم، وسایل نقلیه و روابط مشتری توجه کنید. با کارمندانتان (خرید آنها ضروری است) و مصرف کنندگان  صحبت کنید تا دریابید که آنها در مورد تصویر شرکت چه تصوری دارند؟
  3. نام تجاری تان را مد نظر قرار دهید. آیا نام تجاری شما تصور صحیحی بدست می دهد؟ اگر نام تجاری شما مختص زمان خاصی است و یا همه چیز را در مورد پیشنهادات تجاری شما منعکس نمی کند، نقاط ضعف و قوت نامگذاری مجدد تجارت تان را بسنجید.
  4. در مورد اینکه نوشت افزار و مطالب منتشر شده شما چطور بنظر می رسند، فکر کنید. آیا طراحی آن حرفه ای و به روز است؟ آیا می توانند بهتر نوشته شوند؟ هرآنچه که شما به مصرف کنندگان تان ارائه می کنید ( از آگهی ها تا کارت تجاری ) روی تجارت شما منعکس می شود.
  5. به لوگوی خود نگاهی بیاندازید. لوگو روی نوشت افزار، علائم، بسته بندی یا وسایل نقلیه شرکت مشاهده می شود؟ آیا تغییر لوگو سبب افزایش اثرگذاری می شود؟
  6. وب سایت تان را مد نظر قرار دهید. اگر افراد بسیاری از اینترنت برای دستیابی به عرضه کنندگان کالاهای شما استفاده کنند، داشتن یک وب سایت موثر، حیاتی است. اگر شما یپدارای یک وب سایت هستید، شاید زمان آن رسیده است که ظاهر و محتوای آن را به روز کنید. برای آنکه بتوانید از عهده آن برایید، یک طراح سایت حرفه ای را به کار بگیرید.
  7. روی وعده هایتان تمرکز کنید. انتشار مجدد بر بازاریاب هاف اثر بیشتری خواهد داشت. کارمتدان شما نیز دوست دارند که شاد تر و مولد تر باشند.
  8. متناسب با نوع تجارت تان ، ظاهر تمامی نمایندگی های شرکت را زیبا کنید. در مورد برخی از کارمندان، این امر ممکن است به درایت بیشتری نسبت به سایرین نیاز داشته باشد.
  9. چگونگی تعامل شما و پرسنل تان با مصرف کنندگان یک بخش مهم از تصویر شماست. شاید زمان آن فرا رسیده باشد که نگاهی به برخی از موارد نظیر چگونگی برخورد با شکایات یا سوالات مصرف کننده بیاندازید. شاید کارکنان نیاز به یک دوره استراحت داشته باشند.
  10. درمورد چگونگی ارتباطات تجاری تان فکر کنید. مطمئن شوید که همه می دانند که چطور پشت تلفن بصورت شفاف و موثر و به شیوه ای دوستانه پاسخ دهند. شما باید کارکنان را در نوشتن ایمیل و نامه به مصرف کنندگان و عرضه کنندگان آموزش دهید.
زکات دانش نشر آن است :
Share on print
Share on email
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on facebook
Share on twitter